2019 Yılının En İlginç İcatları


Her yıl sayısız yepyeni ürün ve icat piyasada yerini alıyor. Bu listede önümüzdeki yıllarda çıkacak olan yeni ürünlerden bahsedeceğiz.

2019 çoktan başladı ilk ayı geride bıraktık bile ancak endişelenmeyin, yılınızı doğru ürün veya buluşla başlatmak için hâlâ vaktiniz var. Yeni yılda yapacaklarınıza karar vermeniz için size ilham verecek bir şey arıyorsanız, bugün şanslı gününüz.

Gelin 2019’u daha da heyecanlı kılacak bu icatlara bi bakalım

Gravity Blanket

Gravity firması tarafından geliştirilen bu battaniye. Kickstarter sitesinde kampanyası başlatıldı. Bu battaniyenin amacı uyku sorunu yaşayan, strest ve anksiyete bozuklukları ile savaşan insanlara yardım amacı ile üretildi. Oldukça rahat bir tasarımla tasarlandı.

 LynQ

Kaynak: LynQ

Bir kalabalıkta veya festivalde yada tatile gidiniz ailenizden uzak düştünüz yada çocuğunuzu kayıp etmek baya sinir bozucu bi durum orda burda yana yana arıyorsun ama artık bunun bir çözümü var.  LynQ isimli bu cihaz, sevdiklerinizi kaybetmeniz durumunda size yardım etmesi amacı ile tasarlandı. Pusula benzeri bu cihaz, akıllı telefonların aksine herhangi bir Wi-Fi ağına ihtiyaç duymadan çalışıyor. LynQ özellikle ailecek gidilen tatillerde, sizin için güvenilir bir yardımcı olabilir.

Güneş Enerjili Ceket

Güneş Enerjili Ceket

Gece koşusu yapmaktan hoşlananlar. İşte bu ürün tam size göre. İngiltere merkezli Vollebak abimiz tarafından geliştirilen bu ceket solar şarjlı ceket fosforlu yapıda böylelikle ışığı emiyor ve geriye kriptonit yeşili bir renk ile gece kullanıyor ve daha güvenli bir şekilde koşuya çıkmanızı garanti ediyor.

Akıllı Alarm: Philips Somneo

Philips Somneo

Phillips’in 2019’da erken kalkmanıza yardımcı olacak süper bir cihazı var. Philips Somneo, klasik bir çalar saatin rahatsız edici sesleri olmadan daha iyi bir şekilde uyanmanıza yardımcı olmak için tasarlandı. Somneo, her sabah doğal bir gün doğumu simüle ederken, uyku alışkanlıklarınızın düzenlenmesine yardımcı olur. Geçekten benimde çok hoşuma gitti bir gün alacağım sizin düşünceleriniz neler bu alarm için merek ettim.

Xbox Uyarlanabilir Kontrol Cihazı

Xbox Uyarlanabilir Kontrol Cihazı

Yeni Xbox adaptif kumandası , ihtiyacı olanlara oyun dünyasına daha fazla dahil edecek. Microsoft firması tarafından geliştirilen Xbox Adaptive Controller, el ve kol hareketleri sınırlı olan insanların oyun oynamasını kolaylaştırmak amacıyla üretildi.

ROOM One

ODA BİR

ROOM One iş yerinde dikkatinin dağılmaması ve ya üşütmek istemeyenler için tasarlanmış. ses yalıtımlı odaları sayesinde sessizlik ve huzur sunuyor.


Sizin Tepkiniz Nedir?

O Ne La O Ne La
6
O Ne La
Ügün Ügün
10
Ügün
Sinirli Sinirli
33
Sinirli
Sevimli Sevimli
30
Sevimli
Geek Geek
26
Geek
LoL LoL
20
LoL
Aşk Aşk
16
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
13
Aman Tanrım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı