2020'de yayınlanacak 5 inanılmaz film fragmanı

2020’de yayınlanacak 5 inanılmaz film fragmanı


Bu hafta hangi fragmanlar yayınlandı veya güzel film var mı diye geldiyseniz doğru yere geldiğiniz.  Bu hafta yayınlanan en yeni 5 fragmanı sizler için derledik.

Her hafta vizyonu ya da yeni yapımları takip etmek szor olabiliyor. Yeni yapımlardan haberdar olmak isteyenlerin derin bir araştırmasını gerektiren bu konu, kimi zaman ciddi zamanlarımız alabiliyor.

Özellikle film meraklıları için son derece önemli olan fragman araştırmanın ne kadar sıkıcı olduğunu farkında olduğumum için bu haftanın yeni fragmanlarını sizler için sıraladım. Bu haftanın en yeni fragmanlarını izlemek için listeme göz atarak devam edebilirsiniz.

 Brahms: The Boy 2

listemin ilk sırasına The Boy koydum Ülkemizde Lanetli Çocuk olarak bilinen filminin devam halkası olan The Boy 2, Heelshire Köşkü’nün geçmişinden habersiz bir şekilde oraya taşınan, masum bir ailenin hikayesini konu ediyor. Eve yerleşmeye çalışan ailenin küçük oğulları bu süreçte, Brahms adını verdiği gerçek boyutlardaki bir oyuncak bebekle arkadaşlık kurmaya başlar. Başrolünü Katie Holmes’un üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda, ilk filmin de yönetmenliğini üstlenen William Brent Bell oturuyor. Gerilim türündeki filmin senaryosu ise, ilk filmdeki gibi Stacey Menear’a ait. Brahms: The Boy 2, 21 Şubat 2020’de vizyonda olacak.

Birds of Prey

En merakla ve heyecanla beklediğim film leden biri 7 şubatta kesinlikle izleyeceğim filmlerden biri olacak. DCEU (DC Extended Universe) filmleri arasında yer alacak yeni DC filmi Birds of Prey, Margot Robbie’yi bir kez daha Harley Quinn olarak izlememize imkân verecek. Suicide Squad ile popülerliği tavan yapan Harley Quinn ve ekibinin Black Mask ile mücadelesini konu alan filmin yönetmenliğini Cathy Yan üstleniyor.

Yırtıcı Kuşlar, bir mafya babası tarafından kaçırılan genç bir kızın, kurtarılması için verilen mücadeleyi konu ediyor. Harley Quinn, Gotham şehrinde suçla savaşan bir kanun savaşçısı olan Helena Bertinelli ve suçla savaşan bir aileden gelen yakın dövüş ustası Dinah Laurel güçlerini birleştirip, kaçırılan kızı kurtarmak için Black Mask’ karşı zorlu bir mücadeleye girişir.

 Birds of Prey, 7 Şubat 2020’de vizyona girecek.

Derin Sular

Heyecanla beklediğim bir diğer film ise Derin Sular William Eubank yönetmenliğiyle Derin Sular, deprem sonucu yeraltındaki laboratuvarları yıkılan araştırmacı bir sualtı mürettebatının, güvenliği sağlamak için verdikleri ölüm kalım savaşını konu alıyor. Bir grup denizaltı ekibi, suyun altındaki laboratuvarlarında araştırma yapmaktadır. Çalışmaların devam ettiği sırada, okyanusun dibinde yıkıcı bir deprem meydana gelir. Deprem, laboratuvarın hasar görmesine neden olunca, araştırmacılar binlerce km denizin altında mahsur kalır. Ölüm kalım savaşı veren ve en büyük korkularıyla yüzleşen ekibin bu süreçte karşılarına ummadıkları zorluklar çıkar. Gösterime giriş tarihi: 10 Ocak 2020 yani dün vizyona girmiş bulunmakta.

The Croods 2

The Croods 2 ile ilgili görsel sonucu

Croods filminin devam halkası olan yapımda, Crood ve Betterman aileleri arasındaki mücadeleye odaklanılıyor. Tarhi öncesi döneme ait olan Betterman ailesi, Crood’lardan daha iyi olduklarını kanıtlamak için mücadeye girişir. Yönetmen koltuğunda Joel Crawford’ın oturduğu filmin seslendirme kadrosunda Nicolas Cage, Emma Stone, Ryan Reynolds, Peter Dinklage gibi isimler yer alıyor. Yayın tarihi: 23 Aralık 2020 (ABD) 

Mulan

Açıkçası benim ilgimi fazla çekmeyen bir yapıma benziyor. Kadınların yalnızca kocasını mutlu edip çocuk doğurmak için var olduğunun düşünüldüğü bir çağda Mulan, seçenekleri konusunda pek mutlu değildir. Çin İmparatoru, her bir ailenin bir erkeğinin, ülkeyi Kuzey istilacılarına karşı korumak için İmparatorluk Ordusunda görev yapması gerektiğine dair bir karar verdiğinde, onurlu bir savaşçının en büyük kızı olan Hua Mulan, hasta olan babasının sağlığı için korktuğundan, onun yerine erkek kılığına girerek savaşa katılıyor. Hua Jun isimli bir erkek olarak orduya katılan Mulan, her adımında içindeki güçten faydalanması ve gerçek potansiyelini benimsemesi gereken zorlu bir mücadeleye girişiyor. Savaştaki yetenekleriyle ön plana çıkan genç kadın, bu süreçte komutanına da aşık oluyor. Bu, onu onurlu bir savaşçıya dönüştürecek, minnettar bir ulusun ve gururlu bir babanın saygısını kazandıracak olan destansı bir yolculuk… Yayın tarihi: 25 Mart 2020

Bonus

Minions: The Rise of Gru

Minions: The Rise of Gru ile ilgili görsel sonucu

Stuart, Kevin ve Bob bir süpermarketten muzlarını alamadıkları için oldukça sinirlidir. Bu duruma çözüm bulmak isteyen ekip, Beyaz Saray’a doğru yola koyulurlar. Durumu şikayet etmek için Beyaz Saray’a geldiklerinde ise kendilerini kapının önünde bulurlar. Kovuldukları için şaşkın ve bir o kadar da sinirli olan Stuart, Kevin ve Bob, kendilerine yapılanların intikamını almak için ABD hükümetini devirmek için zorlu bir maceraya atılır. Bu maceralarında onlara Gru da eşlik edecektir. Yayın tarihi: 11 Haziran 2020


Sizin Tepkiniz Nedir?

O Ne La O Ne La
26
O Ne La
Ügün Ügün
30
Ügün
Sinirli Sinirli
20
Sinirli
Sevimli Sevimli
16
Sevimli
Geek Geek
13
Geek
LoL LoL
6
LoL
Aşk Aşk
3
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
33
Aman Tanrım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı