2021’de yayınlanacak inanılmaz 10 bilim kurgu filmi


Bir çoğumuz her ne kadar evde film izlemeyi sevse de arada bir sinemada film izlemenin verdiği tadın bir başka olduğunu hepimiz biliyoruz. 2020’nin birkaç gün içinde sona ermesiyle, bilim kurgu fanatikleri bu harika filmleri izlemeye bir adım daha yaklaştıklarını öğrenmekten mutluluk duyacaklardır. Koronavirüs pandemisi 2020 yılında birçok filmin çekimlerinin ve vizyon tarihlerinin ertelenmesine neden oldu.2021 artık film endüstrisinin imparatorluğunun yeniden dirilişinin olması gereken bir yıl. Filim türleri arasında bilim kurgu, gişede her zaman iyi performansı gösterdi. Bilim kurgu hayranları şimdiden büyük bütçeli bilimkurgu yayınlarının bir sonraki dalgasını bekliyorlar ve IMDb’nin film popülerlik listelerinden alınan verilere dayanarak , bu on film , 2021’de gelen “heyecan faktörü” ile izleyicilerin ilgisini çekme şansını en yüksek düzeye çıkaracak olanlardır.

1. Free Guy (Özgür Adam)

Ryan Reynolds’ın başrolünde yer aldığı filmin Mayıs 2021’de vizyona girmesi bekleniyor.

Free Guy’ın konusu ise şöyle: Gerçek Kahraman, açık dünya oyunu olan Free City’de bir arka plan karakteri olduğunu keşfeden bir banka memurunun sıradışı hikayesini konu ediyor. Bilmediği bir dünyanın içinde bulunan genç adam, hayatta kalabilmek için neler yapabileceğini öğrenmek zorundadır.

Free Guy filminin oyuncu kadrosunda Raynolds’a Taika Waititi, Jodie Corner gibi isimler de eşlik edecek.

2. Chaos Walking (Kaos Yürüyüşü)

Marvel Sinematik Evreni’nin Örümcek-Adamı olarak bilinen Tom Holland’ın yer aldığı ve Patrick Ness’in The Knife of Never Letting Go kitabından uyarlanan Chaos Walking de 2021’in önemli filmleri arasında yer alıyor. Chaos Walking’in 5 Mart 2021’de vizyona girmesi planlanıyor.

3.Black Widow (siyah kadın)

Natasha Romanoff’un geçmişine odaklanacak Marvel filmi Black Widow, 7 Mayıs 2021’de yayımlanacak. Scarlett Johansson’un başrolünü oynadığı Black Widow filminin en önemli detayı geçmişi konu ediyor olması.

Film, Captain America: Civil War ile Avengers: Infinity War arasındaki dönemde geçiyor ve Black Widow’un karanlık geçmişiyle yüzleşmek için evine dönmesini anlatıyor.

4.Godzilla Vs. Kong

Mayıs 2021’de vizyona girmesi beklenen film, en çok heyecan uyandıracak yapımlar arasında bulunuyor.

Godzilla Vs. Kong filmi, iki büyük, efsanevi canavarın savaşını konu alacak.

5.Mortal Kombat

Dünyanın en ünlü dövüş oyunlarından birine dayanan kült klasik aksiyon filmi serisinin yeniden başlatılması olan Mortal Kombat, Saw ortak yaratıcısı James Wan tarafından üretilen ve Aquaman’den Ludi Lin’in oynadığı bir dövüş sanatları fantezisi.

6.The Suicide Squad (İntihar Timi)

Idris Elba, Pete Davidson, Margot Robbie gibi isimleri bir araya getirecek The Suicide Squad hem sinemalarda hem de HBO Max’ta 6 Ağustos 2021’de yayınlanacak.

2020 de yayınlana 5 inanılmaz filim film fragmanı

7.The Matrix 4

Lilly ve Lana Wachowski’nin devrim niteliğindeki bilim kurgu filmi The Matrix dünyasına uzun zamandır yapılacak bir yolculuk olan The Matrix 4, Neo ve Trinity rollerini yeniden canlandıracak olan Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’u öne çıkaracak.Matrix 4, 22 Aralık 2021’de vizyona girecek ve HBO Max’te yayınlanacak.Neredeyse 20 yıl sonra karşımıza çıkacak olan Matrix’in yeni filmi için Reeves “İlham verici bir aşk hikaye. Bol bol aksiyon unsuru olacak.

8.Boss Level

Boss Level, hiç bitmeyen bir zaman döngüsüne hapsolan emekli özel kuvvetler subayının hikayesini konu ediyor.Boss Level’ın her ne kadar kesin bir vizyon tarihi şu an olmasa da 2021’de yayımlanması bekleniyor.

9.Dune

Bu yıl vizyona girmesi plananan ancak koronavirüs nedeni ile ertelenen Dune, 1 Ekim 2021’de sinemalarda ve HBO Max’te vizyona girecek.Uzak bir gelecekte geçen “Dune”, ailesi çöl gezegeni Arrakis’in kontrolüne sahip olan Paul Atreides’in hikayesini anlatıyor.

10. Untitled Spider-Man: Far From Home Sequel (İsimsiz Örümcek Adam: Evden Uzak Devamı)

Örümcek-Adam 3 filmi de merak uyandıran yapımlar arasında yer alıyor. Film, çoklu bir evren yaratmaya hazırlanıyor ve daha önce Örümcek-Adam karakterini canlandıran diğer oyuncuları da kadrosuna dahil ediyor.

Tom Holland, Zendaya ve Marisa Tomei’nin rol aldığı devam filminin 17 Aralık 2021’de yayınlanması planlanıyor.


Sizin Tepkiniz Nedir?

O Ne La O Ne La
7
O Ne La
Ügün Ügün
10
Ügün
Sinirli Sinirli
33
Sinirli
Sevimli Sevimli
30
Sevimli
Geek Geek
26
Geek
LoL LoL
20
LoL
Aşk Aşk
16
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
13
Aman Tanrım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı