Apple 2019'un en iyi uygulamalarını ve oyunlarını açıkladı.
Apple 2019'un en iyi uygulamalarını ve oyunlarını açıkladı.

Apple 2019’un en iyi uygulamalarını ve oyunlarını açıkladı.


Apple, 2019’un en iyi uygulamalarını, oyunlarını ve podcast’lerini seçti!

Dünyanın her yerinden geliştiricilerin kültürü etkileyecek ve hayatlarımızı değiştirecek inovatif uygulamalarla hepimize ilham verdiğinin altını çizen Apple’ın Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Phil Schiller, 2019 yılında bunu daha güçlü bir şekilde hissettiklerini de paylaştı.

2019’da App Store’un En İyi Uygulamaları ve Oyunları arasında yer alan kazananların tüm dünyada bağlantı kurma, yaratıcılık ve eğlenceye duydukları isteği yansıttıklarını da belirten Schiller, bu uygulama ve oyunların bu denli geniş bir çeşitliliğe sahip olmasının heyecanını yaşadıklarını da paylaştı.

2019’un En İyi Uygulamaları

Yılın iPhone Uygulaması: Spectre Camera (Lux Optics)

Gücünü artırılmış gerçeklikten alan bu uygulama, sahip olduğu büyüleyici teknolojik özelliklerden yararlanarak herkesin uzun pozlamayla göz alıcı fotoğraflar çekmesini sağlıyor.

Yılın iPad Uygulaması: Flow by Moleskine (Moleskine)

Grafit kalemler, kesik uçlu keçeli kalemler ve daha birçok seçenekle gerçeğe çok yakın bir çizim deneyimi yaşatmak için titizlikle tasarlanan bu zarif dijital defter uygulaması, çizimlerinize ve eskizlerinize hayat veriyor.

Yılın Apple TV Uygulaması: The Explorers (The Explorers Network)

Bu uygulama, aynı amaç uğrunda çalışan kaşifler, bilim insanları ve sanatçılardan oluşan topluluğa destek olmak için tasarlandı.

Yılın Mac Uygulaması: Affinity Publisher (Serif Labs)

Affinity Publisher, zengin fotoğraflarla bezeli bir kitaptan ikinci sınıftaki çocuğunuzun tiyatro oyununa yönelik bir broşüre kadar hazırlanan tüm materyaller için herkesin profesyonel düzeyde tasarım olanaklarına ulaşmasını sağlıyor.

2019’un En İyi Oyunları

Yılın iPhone Oyunu: Sky

Children of the Light (thatgamecompany): Bu devrim yaratan sosyal macerada, engin semalarda süzülün ve gök cisimlerinin yollarını bularak tekrar gökyüzüne ulaşmalarına yardımcı olun.

Yılın iPad Oyunu: Hyper Light Drifter (Abylight S.L.)

Klasik 16 bit macera oyunlarına yeni bir yorum getiren göz kamaştırıcı, aksiyonla dolu Hyper Light Drifter, rüyaları andıran bir keşif yolculuğunu hayatta kalma mücadelesiyle bir araya getiriyor.

Yılın Mac Oyunu: GRIS (Devolver / Nomada Studio)

Heyecan verici bir dijital sanat çalışması olan bu muhteşem bulmaca/platform oyunu. trajik bir kaybın ardından umudu, matemi ve hayatın parçalarını tekrar bir araya getirmeyi keşfediyor.

Yılın Apple TV Oyunu: Wonder Boy The Dragon Trap (DotEmu)

Lizardcube ve dizinin yaratıcısı Ryuichi Nishizawa tarafından geliştirilen, yarı kertenkele olan yalnız bir kahramanın hayat boyu sürecek bir maceraya atıldığı 80’lerin sevilen oyunu Wonder. Boy, el çizimi animasyonlar ve yeniden tasarlanan orijinal müziklerle yepyeni bir görünüm kazanıyor.

Yılın Apple Arcade Oyunu

Apple Arcade için yepyeni bir sekme ekleyerek App Store’a daha geniş bir kapsam kazandırdı. Apple Arcade’de yer alan 100’den fazla oyundan her biri, oyunculara benzersiz özellikler sunuyor. Ancak oyunlardan biri, bu muhteşem koleksiyondaki oyunlar arasında bile öne çıkarak Yılın Apple Arcade Oyunu unvanına sahip oldu. Simogo’nun geliştirdiği.Annapurna Interactive tarafından yayınlanan Sayonara Wild Hearts, adrenalin ve heyecan seviyesini artıran umut dolu, muhteşem ve benzersiz bir oyun.


Sizin Tepkiniz Nedir?

O Ne La O Ne La
10
O Ne La
Ügün Ügün
13
Ügün
Sinirli Sinirli
3
Sinirli
Sevimli Sevimli
33
Sevimli
Geek Geek
30
Geek
LoL LoL
23
LoL
Aşk Aşk
20
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
16
Aman Tanrım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı