BMW’nin En İlginç Arabası Olan 2020 1 Serisi Detayları


BMW’nin en ilginç arabası 1 serisi olan yeni dizayna sahip araçta bir çok yeni özellik eklenmiştir. Araca baktığımız zamanda ilk ilgimizi çeken rengi oluyor. Araç aynı zamanda rengi herkesi kendine büyülüyor dedirtebiliriz.

Rengi:Metalik Mavi

Aracımızın diğer özellik bakımından’ da iç dizaynı çok ilgi çekiyor araçta navigasyon özelliği bulunuyor. Diğer 1 serilerinden’ de ayıran özelliği budur. Aynı zamanda araçta M SPORT MOD’ da vardır. Bu sayede kullanan kişi rahatlıkla SPOR MOD’ u açabilir.

Araç ta aynı zamanda anahtarsız telefonla kilit açma özelliği vardır. Buda demek oluyor anahtarı bir yerde unuttuğumuzda dönüp almayacağız telefonla kapıyı açacağız demek bu da işimizi kolaylaştıracak. Araç içinde sesi bir tuşa basarak elimizle açmamıza’ da gerek kalmayacak elimizi sağa doğru çevirdiğimizde elimizi algılayarak ses açacak sola doğru çevirdiğimizde sesi kısacak arabada yeni teknolojiler kullanılmıştır. Aracımızda aynı zamanda telefonla gelen aramaları hiç bir tuşa basmadan açmamıza yarayan teknolojiler kullanılmıştır. Karşı taraftan arama geldiğinde elinizi size doğru getirirseniz açıyor eğer kapatmak istiyorsanız elinizi geri yitiyorsunuz.

FİYAT LİSTESİ

1 Serisi 2 sekmede yer almıştır.

1.16d FİRST EDİT SPORT LİNE :280.500

1.16d FİRST EDİT M SPORT: 292.500

1.18i FİRST EDİT SPORT LİNE:267.700

1.18i FİRST EDİT M SPORT: 279.800

Araca dışarıdan bakılınca içinde ilgimizi göstergeleri çekiyor. Göstergeler olarak hayalet göstergesi koymuşlardır. Hayalet göstergeyi ilk defa 1 BMW serisine koyduklarını görüyoruz. Buradan anladığımıza göre 1 serisini komple baştan yaptıklarını görüyoruz burada anladığımız gibi BMW iç dizayna ve dışına çok önem veriyor.

Aracın iç aydınlatmasına baktığımızda’ da BMW yeni bir aydınlatma rengi denemiş ve arabada çok güzel durmuş diyebiliriz. İç aydınlatmada göstergede ve kapı panelinde ‘MESH’ vurgulu ve aydınlatılmış bostan iç kaplama kullanılmıştır. Buda arabanın içinin daha güzel görünmesini sağlamıştır.

Aynı zamanda araçta tam ekran , renkli BMW HEAD – UP DİSPLAY vardır. Buda yolculuk yapacağımız zaman yolculuğa ilişkin bilgileri doğrudan sürüş alanımıza iletir. Bu da yolcular için ekstra fırsatlardan biri diyebiliriz.

LED FARLARI

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi farlarda aynı zamanda değişmiştir. Kısa ve Uzun menzilli farlar ile ADAPTİF LED farları ve LED sinyal lambaları kullanmışlardır.


Sizin Tepkiniz Nedir?

O Ne La O Ne La
6
O Ne La
Ügün Ügün
10
Ügün
Sinirli Sinirli
33
Sinirli
Sevimli Sevimli
31
Sevimli
Geek Geek
26
Geek
LoL LoL
20
LoL
Aşk Aşk
16
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
13
Aman Tanrım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı