Fortnite’ı Baştan Sona Değiştiren Chapter 2: İşte Tüm Detaylar


Share via
Epic Games Fortnite'ı Baştan Sona Değiştiren Chapter 2Yayınlandı: İşte Tüm Detaylar
Epic Games Fortnite'ı Baştan Sona Değiştiren Chapter 2Yayınlandı: İşte Tüm Detaylar

Epic Games popüler oyunu olan battle royel oyunu Fortnite’ın yeni sürümü Fortnite: Chapter 2’yi duyurdu. Ve bu duyuru ile Yeni harita ve geliştirilmiş yeni oyun mekaniği başta olmak üzere pek çok iyileştirme yer alan Fortnite: Chapter 2, oyunculara çok daha efektif bir battle royale deneyimi sunacak.

Epic Games, Fortnite‘ta  Bildiğiniz üzere oyunda çıkan bir kara delik Fortnite’ın tüm haritasını ortadan kaldırmıştı. Hatta fenomen oyunun resmi Twitter hesabından atılan tüm tweetler de silinmişti. Tabii ki bu son, aslında yeni bir başlangıcını temsil ediyordu.  11. sezon öncesi büyük çaplı yeniliğe giden Epic Games, karşımıza Fortnite 2. bölümü ile çıktı. Oyunda köklü değişiklikler yapan geliştirici firma, oyunculara yepyeni özellikler sunacak. Peki, oyuna yeni gelen özellikler neler?

Oyuncuların bekledikleri müjdeyi nihayet veren Epic Games, Fortnite’ın 2. bölümüne ait ilk sinematik tanıtım videosunu yayınlandı. Yeni sezonda tam 13 farklı konuma ev sahipliği yapan yepyeni bir harita bizleri bekliyor olacak. 

Fortnite: Chapter 2 Fragmanı

İŞTE YENİLİKLER

Oyuna ineceğin yeri seçme ve 13 yeni bölgelerden birini keşfetme imkanı eklenecek. Yüzme, balık tutma ve sürat teknesi kullanma gibi özelikleri oyuna ekleyen firma, ekip arkadaşlarınızı sargı bezi ile iyileştirme imkanını’ da sunacak.

Günceleme ile oyunda artık çöp kutularına saklana bilecez. Daha bir çok yeniliğin geldiği ikinci bölüm çok yakında yayınlanacak güncelleme ile PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS ve Android platformlarına gelecek.

Epic Games’in oyunda köklü değişiklikler yapmasının vakti geldi de geçiyordu bile. İkinici bölüm ile oyuna yeni bir renk gelecek gibi görünüyor. Rakibi PUBG karşısında daha renkli bir dünyası olan Fortnite, yeni sezon ile daha akıcı olacak.

Epic Games ayrıca Fortnite: Chapter 2 – Season 1 için yeni bir Battle Pass (Savaş Bileti) duyurdu. Savaş Bileti’nin oyuncuların aşama atlamasını kolaylaştıracak şekilde yeniden düzenleyen şirket, oyuncuların gerçekleştirdikleri görevler sonucunda toplamda 1500V-Papel kazanabileceklerini söylüyor. Oyuncular, Savaş Bileti’nden çıkardıkları paraları hem sonraki sezonunun Savaş Bileti’ni almak için hem de mağazadan bir şeyler almak için kullanabilecekler.

Fortnite: Chapter 2 – Season 1 Battle Pass (Savaş Bileti) Oynanış Videosu


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Share via

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Ne La O Ne La
10
O Ne La
Ügün Ügün
13
Ügün
Sinirli Sinirli
3
Sinirli
Sevimli Sevimli
33
Sevimli
Geek Geek
30
Geek
LoL LoL
23
LoL
Aşk Aşk
20
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
16
Aman Tanrım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir