Epic Games Fortnite'ı Baştan Sona Değiştiren Chapter 2Yayınlandı: İşte Tüm Detaylar
Epic Games Fortnite'ı Baştan Sona Değiştiren Chapter 2Yayınlandı: İşte Tüm Detaylar

Fortnite’ı Baştan Sona Değiştiren Chapter 2: İşte Tüm Detaylar


Epic Games popüler oyunu olan battle royel oyunu Fortnite’ın yeni sürümü Fortnite: Chapter 2’yi duyurdu. Ve bu duyuru ile Yeni harita ve geliştirilmiş yeni oyun mekaniği başta olmak üzere pek çok iyileştirme yer alan Fortnite: Chapter 2, oyunculara çok daha efektif bir battle royale deneyimi sunacak.

Epic Games, Fortnite‘ta  Bildiğiniz üzere oyunda çıkan bir kara delik Fortnite’ın tüm haritasını ortadan kaldırmıştı. Hatta fenomen oyunun resmi Twitter hesabından atılan tüm tweetler de silinmişti. Tabii ki bu son, aslında yeni bir başlangıcını temsil ediyordu.  11. sezon öncesi büyük çaplı yeniliğe giden Epic Games, karşımıza Fortnite 2. bölümü ile çıktı. Oyunda köklü değişiklikler yapan geliştirici firma, oyunculara yepyeni özellikler sunacak. Peki, oyuna yeni gelen özellikler neler?

Oyuncuların bekledikleri müjdeyi nihayet veren Epic Games, Fortnite’ın 2. bölümüne ait ilk sinematik tanıtım videosunu yayınlandı. Yeni sezonda tam 13 farklı konuma ev sahipliği yapan yepyeni bir harita bizleri bekliyor olacak. 

Fortnite: Chapter 2 Fragmanı

İŞTE YENİLİKLER

Oyuna ineceğin yeri seçme ve 13 yeni bölgelerden birini keşfetme imkanı eklenecek. Yüzme, balık tutma ve sürat teknesi kullanma gibi özelikleri oyuna ekleyen firma, ekip arkadaşlarınızı sargı bezi ile iyileştirme imkanını’ da sunacak.

Günceleme ile oyunda artık çöp kutularına saklana bilecez. Daha bir çok yeniliğin geldiği ikinci bölüm çok yakında yayınlanacak güncelleme ile PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS ve Android platformlarına gelecek.

Epic Games’in oyunda köklü değişiklikler yapmasının vakti geldi de geçiyordu bile. İkinici bölüm ile oyuna yeni bir renk gelecek gibi görünüyor. Rakibi PUBG karşısında daha renkli bir dünyası olan Fortnite, yeni sezon ile daha akıcı olacak.

Epic Games ayrıca Fortnite: Chapter 2 – Season 1 için yeni bir Battle Pass (Savaş Bileti) duyurdu. Savaş Bileti’nin oyuncuların aşama atlamasını kolaylaştıracak şekilde yeniden düzenleyen şirket, oyuncuların gerçekleştirdikleri görevler sonucunda toplamda 1500V-Papel kazanabileceklerini söylüyor. Oyuncular, Savaş Bileti’nden çıkardıkları paraları hem sonraki sezonunun Savaş Bileti’ni almak için hem de mağazadan bir şeyler almak için kullanabilecekler.

Fortnite: Chapter 2 – Season 1 Battle Pass (Savaş Bileti) Oynanış Videosu


Sizin Tepkiniz Nedir?

O Ne La O Ne La
10
O Ne La
Ügün Ügün
13
Ügün
Sinirli Sinirli
3
Sinirli
Sevimli Sevimli
33
Sevimli
Geek Geek
30
Geek
LoL LoL
23
LoL
Aşk Aşk
20
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
16
Aman Tanrım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı