EVDE PARA KAZANMANIN 10 YOLU


Share via

Bugün sizlere evinizden yada dünyanın herhangi bir bölgesinden yapabileceğiz 10 tane işten bahsedeceğim. Bunlar kolay para kazanma yöntemi yada yolu değildir.

1-Video Editörlüğü

bireysel biri yada şirketler çektiği görüntüleri gönderiyor ve ilettikleri istekler doğrultusunda onlar için videoları düzenliyosunuz. Bunlar intro, röportaj, uygulama tanıtımı, doğum günü veya düğün videosu olabilir. Peki Video Editörü hangi programları kullanır Profesyonel Olarak Final Cut Pro x – Adobe Premiere Pro Ek bir seçenek daha verirsek. Sony Vegas Pro’da olabilir.

2- Sosyal Medya Danışmanlığı

Peki Nedir bu sosyal medya danışmanı ne yapar?

Sosyal medya danışmanı, şirketin online ortamda gözleri, kulakları ve sesi gibi bir şey. Marka bilinirliğini artırır, web sitesine trafik gönderir yani şirketin karını arttırmak için çalışan kişi diyebiliriz

3-Sanal Asistanlık

Çorumda yaşadığın köyde Avrupa’daki bir şirketin patronu için randevularını ayarlıyorsun, uçak bileti rezervasyonu yapıyorsun takvimini düzenliyorsun hatta yakınlarının doğum günü için hediye seçiyorsun işte bu işimiz Sanal Asistanlık oluyor. İşleri düzene koyma konusunda iyiysen ve elinden bir çok iş geliyorsa sanal asistanlığı düşünebilirsin. Basitçe Sanal asistan, girişimcilere veya işletmelere uzak bir konumdan çeşitli hizmetler sağlayan kişidir.

4-Çevirmenlik

5-Online Dil Eğitmenliği

6-Copywriter, Freelance Yazarlık

7-Bloggerlık

8-Yazılım

9-İnternet üzerinden ticaret

10-Fotoğraf Düzenleme


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Share via

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Ne La O Ne La
23
O Ne La
Ügün Ügün
26
Ügün
Sinirli Sinirli
16
Sinirli
Sevimli Sevimli
13
Sevimli
Geek Geek
10
Geek
LoL LoL
3
LoL
Aşk Aşk
33
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
30
Aman Tanrım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir