Gta 5 için yeni Tesla Cybertruck modu geldi.
Gta 5 için yeni Tesla Cybertruck modu geldi.

Gta 5 için yeni Tesla Cybertruck modu geldi.


Tanıtıldığı günden beri gündemden düşmeyen Tesla Cybertruck dünyanın en popüler oyunlarından biri olan GTA 5’teki yerini aldı. İşte Cybertruck modunun ilgi çekici görüntüleri.

Tesla, kısa bir süre önce ilk pick-up modeli Cybertruck’ı duyurdu. Tesla’nın yeni aracı, duyurulduğu anda gündeme düşerken, oyunseverlerin dikkatinden de kaçmadı. Şimdi ise bu araç, GTA 5’e uyarlandı.

Otomobil sektörünü birkaç yıldır yönlendiren Tesla, geçtiğimiz günlerde duyurduğu pick-up modeliyle gündeme atom bombası gibi düştü. Cybertruck olarak isimlendirilen bu model, hem fütüristik tasarımı ile hem elektrikli motoru hem de yüksek gücüyle dikkatleri üzerine topladı. Tanıtımı izlediyseniz kırılmaz denilen camları kırılmıştı bu olay çok konuşulmuştu.

Herkesin ilgisini üzerine çekmeyi başaran Cybertruck, oyunseverlerin de takibinde. Dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesi olan Grand Theft Auto 5 için modlar yapan oyunseverler, aracı oyunda kullanmayı bile başladılar. Her ne kadar Cybertruck, fütüristik yapısı gereği zor modlanmış olsa da oyunseverler, GTA 5‘in bu moduna hayran olacaklar gibi görünüyor.

GTA 5 Tesla

Tesla’nın yeni pick-up modeli, birebir modellenememiş olsa da yine de benzetilebilmiş. Yani oyunseverler, bu moda sahip oldukları zaman Cybertruck deneyimini mümkün olduğunca yaşayabilecekler. Ancak aracın hayran yapımı olması, elbette aracın hem görünüm hem de performansının birebir olmasının önüne geçiyor. Yine de oyunseverler, bu modla birlikte Tesla Cybertruck’ı deneyimleyebiliyorlar.

Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken başka bir husus var. O da Elon Musk’ın Twitter üzerinde girdiği bir diyalog. Öyle ki Elon Musk’ın Cybertruck’lı bir tweet’ine, Cyberpunk 2077‘nin resmi Twitter hesabı üzerinden yanıt verildi. “Bir anlaşmamız var Elon” denilen bu yanıt, Elon Musk tarafından da “2077’de görüşürüz.” diyerek cevaplanıyor. Bu da akıllara, Cybertruck’ın Cyberpunk 2077’de yer alabileceğini gösteriyor. İşte o diyalog;

Cyberpunk

Elbette bu durum, şu an için belirsiz. Cyberpunk 2077 piyasaya sürülmeden önce bu konuyla ilgili herhangi bir bilgi sahibi olamayacağız. Ancak oyunseverler, Cyberpunk 2077’nin belirsizliği ortaya çıkana kadar GTA 5 için üretilmiş olan Cyberpunk modunu oynamaya başlayabilirler.

Tesla modu’nun videosu

Büyük ilgi uyandıran aracın ön sipariş sayısı her geçen gün artıyor. Başlangıç fiyatı 39 bin dolar olan elektrikli pickup için verilen ön sipariş sayısı 250.000‘i aştı.

kaynak:  Cybertruck


Sizin Tepkiniz Nedir?

O Ne La O Ne La
33
O Ne La
Ügün Ügün
3
Ügün
Sinirli Sinirli
27
Sinirli
Sevimli Sevimli
23
Sevimli
Geek Geek
20
Geek
LoL LoL
13
LoL
Aşk Aşk
10
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
6
Aman Tanrım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı