Kedilerle Selfie Çekmeyi Kolaylaştıran Telefon Aparatı: Cat Selfie


Share via
Kedilerle Selfie Çekmeyi Kolaylaştıran Telefon Aparatı: Cat Selfie
Kedilerle Selfie Çekmeyi Kolaylaştıran Telefon Aparatı: Cat Selfie

Cat Selfie, hareketli olan kedi dolarımızın dikkatini telefona çekiyor bu sayede dostunuzla harika selfie’ler çekebilmenize olanak sağlıyor.

Kedilerle yaşamak büyük mutluluk.Bazen durumun kontrolden çıktığı anlar da oluyor. Örneğin siz çalışırken tüylü dostunuzun masaya gelip ilgiye aç bir çocuk gibi davranması, sürekli oyun oynamak istemesi zor anlar yaşatabiliyor.  Şimdi de kamera karşısında kontrolü ele almayı ve onlarla güzel selfie’ler çekebilmeyi sağlayacak Cat Selfie var karşınızda.

Cat Selfie tüylü dostunuzun dikkatini telefona odaklıyor

Kedilerin fotoğrafını çekmekte anları yakalamakta zor. bide onlarla selfi çekmeye kaldınızda dahada zorlaşıyor.  Fotoğraf çekerken kıpırtısız kalmalarını ummaktan ve dikkatlerini objektife doğru çekmeye çalışmaktan başka çare kalmıyor bizlere. akıllı telefon aparatı Cat Selfie işte tam bu noktada devreye giriyor. Yerinde duramayan tüylü dostumuzun dikkatini bir süre kendisinde toplayan bu aparat yan yana güzel kareler çekebilmeyi kolaylaştırıyor.

Cat Selfi oldukça basit bir fikirden yola çıkarak yapılmış. Bu anlamda basit olanı bulmanın başarıya götüreceğini kanıtlar nitelikte. Kedi şeklindeki klipsli tasarımı telefona tutturmanız ve biraz sallamanız yeterli. Böylece zilin çıkardığı sesle kendinizin bakışları kameraya odaklanıyor.

Cat Selfi, Loughborough Üniversitesi tasarım bölümü öğrencilerinden George Hill’in imzasını taşıyor. Hill bu tasarımla BPMA’nın öğrenciler arasında düzenlediği tasarım yarışmasının kazananı olmuş. George, tasarımın promosyon olarak kullanabileceği düşüncesiyle Whiskas gibi bir markalarla da iletişime geçmiş. Ürün şu anda 11,95 sterlin fiyatla Bubblegum Stuff’ta satışta.

Engeli hayvanların hikayelerini dinlemek için


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Share via

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Ne La O Ne La
20
O Ne La
Ügün Ügün
23
Ügün
Sinirli Sinirli
13
Sinirli
Sevimli Sevimli
10
Sevimli
Geek Geek
6
Geek
LoL LoL
33
LoL
Aşk Aşk
30
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
26
Aman Tanrım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir