Redmi, Dünyanın İlk 64MP Akıllı Telefonunu Kamera Örneği ile Sundu


Share via
1 Paylaşım
Redmi, Dünyanın İlk 64MP Akıllı Telefonunu Kamera Örneği ile Sundu
Redmi, Dünyanın İlk 64MP Akıllı Telefonunu Kamera Örneği ile Sundu

Bu yılın başlarında Xiaomi’den ayrılma kararı alarak bağimsiz bir marka haline gelen Redmi, hem kendi ülkesinde hem de küresel anlamda oldukça başarılı işler ortaya koyuyor. Kendini her gün daha da ileriye taşıyan Redmi, 64 MP kameraya sahip telefonundan bir tanıtım görseli paylaştı. pazartesi günü önemli bir açıklama yapacağını söyleyen Redmi. Verdiği sözü yerine getiren Redmi, 64 MP çözünürlüğe sahip kameralı telefonunun kamerasının neler yapabileceğini gösterdi. Redmi fotoğraf örneğini paylaştı 64 MP’lik bir kameraya sahip telefonuyla kamera konusunda lider olan markaları alt edebileceği düşünülüyor. Paylaşılan fotoğrafta bir kediyi çeken Redmi, göz çevresine zoom yaparak kedinin tüylerindeki detayların rahatlıkla görülebildiğini ortaya koymaya çalıştı. 

64 MP kameraya sahip bir telefon üretmek hele de Xiaomi’den ayrılan Redmi için çok büyük bir adım olabilir. Özellikle Realme ve Samsung’un da 64 MP’lik telefonlar üzerine çalıştığı bilgisinden sonra Redminin önce davranması. dünyanın ilk 64 MP’ kameralı telefonunu Redmi’nin çıkarmış olması anlamına gelir. özelikle Realme ve Samsung’un telefonlarının bu senenin sonuna doğru çıkacağını ve Redminin yaptığı tanıtımın tarihini de göz önünde bulundurduğunuzda. Redmi’nin bu yarışta önde olduğunu söyleyebiliriz. Redmi’nin 64 MP’lik bir telefon üzerine çalıştığı söylentileri haziran ayının başından bu yana internette dolanıyordu. MIUI kamera uygulamasında 64 MP Ultrapiksel modu ve 64 MP çift kamera gibi terimlerin ortaya çıkması. Redminin uzun bir süredir bu telefon üzerine çalıştığını da onayladı gözüküyor. Telefonda çok yüksek ihtimalle Samsung’un yeni çıkarttığı ’64MP ISOCELL Bright GW1′ sensörünün kullanılması ön görülüyor.

Redmi Note 7
Redmi Note 7

redmi, yeni yöneticisi Lu Weibing ile birlikte birçok sorumluluğu da üstlenmiş bulunmakta ve bunların altından kalkmış gibi görünüyor. redmi K20 Pro ve redmi Note 7 ile hem Çin’de hem de uluslararası pazarlarda ciddi bir başarı yakalayan redmi. bunu iyi donanımını uygun bir fiyatla satışa çıkarmasına borçlu. 64 MP’lik  bir telefonun  çıkarması Redmiyi başarılı bir seviyeye çıkartıcağı görünüyor.

Yüksek Performanslı DisplayPort 2.0 Kullanıma Hazır

Kaynak: ^

Dostlar sizler ne düşünüyorsunuz Redminin başarısı konusunda. Fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtirseniz sevinirim.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Share via
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Ne La O Ne La
24
O Ne La
Ügün Ügün
26
Ügün
Sinirli Sinirli
16
Sinirli
Sevimli Sevimli
14
Sevimli
Geek Geek
13
Geek
LoL LoL
3
LoL
Aşk Aşk
33
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
30
Aman Tanrım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir