Türk Telekom internet paketlerinin fiyatlarını güncelledi


Share via
Türk Telekom internet paketlerinin fiyatlarını güncelledi
Türk Telekom internet paketlerinin fiyatlarını güncelledi

Türk Telekom internet fiyatlarını güncelledi. Yeni güncellemede limitsiz İnternet pelerini kapsıyor. giriş seviyedeki limitsiz 24 ay taahhütlü paketlerin fiyatı değişmeden paketin hızı hızında yükseltme yapılmış. Türk Telekom internet fiyatı için her pakete farklı bir plan bulunuyor.

Türk Telekom İnternet fiyatı ne alemde ?

Kampanyada en dikkat çeken paketler 35 Mps ve üzeri yüksek hızlı limitsiz İnternet paketlerinde yapılan indirimler. Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, 24 ay taahhütlü ve 35,50,100 Mbps gibi yüksek hızlı limitsiz paketlerde %30’a varan indirim yapılacağını söyledi. Yalnız burada bir şey var fark ettiniz mi bilmiyorum ama ben açıklayın fark ettiyseniz yüzde 30’a varan diyor yüzde 30 demiyor yani %10 da olabilir hadi neyse biz devam edelim.

Yeni kampanya kapsamında yeni müşteriler. Muud Premium, TT WiFi Limitsiz, TT Depo 10GB, McAfee Güvenlik gibi hizmetlerden 24 ay süresince faydalanabilecek.

24  Mbps ve üstü hızlarda limitsiz paketleri tercih eden kullanıcılar. hem Türk Telekom Prime müşterisi oluyor. hem de  TT Akademi’nin 12 aylık İngilizce Online Eğitim Paketine ücretsiz sahip oluyor.

Giriş paketinde hızlar da TT Akademi’nin 12 aylık İngilizce Online Eğitim Paketin yükseldi. Ayrıca, 12 Mbps’lik pakette de 5 TL’lik indirim yapıldı.

Eski tarife üzerinden taahütleri devam eden kullanıcılara da indirimli tarifelerinden yararlanabilecekli taahhüt yenileme teklifi sunulacağı açıklandı.

Limitsiz internet kullanmak isteyenler için 100 GB’lik akıllı paketler 200 GB’a yükseltildi.

‘Yılın Kampanyası’ adıyla sunulan avantajlı tarifelerden Türk Telekom’a yeni abone olacak müşteriler 24 ay taahhüt vermeleri halinde yararlanabilecek.

Kaynak: 1

siz ne düşünüyorsunuz indirimler hakında


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Share via

Sizin Tepkiniz Nedir?

O Ne La O Ne La
4
O Ne La
Ügün Ügün
6
Ügün
Sinirli Sinirli
30
Sinirli
Sevimli Sevimli
26
Sevimli
Geek Geek
24
Geek
LoL LoL
16
LoL
Aşk Aşk
13
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
10
Aman Tanrım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir