Uzaylılar ile ilgili her şey insanları büyülüyor. Öyle ki gök yüzünde gördüğü parlak bir noktayı UFO olduğunu sanıyor. Bu UFO sandıkları cisimler çoğu şey dünyamıza ait olan başka bir cisim. Fakat insanların uzaylılara karşı merakı bitmeyecek.
Uzaylılar ile ilgili her şey insanları büyülüyor. Öyle ki gök yüzünde gördüğü parlak bir noktayı UFO olduğunu sanıyor. Bu UFO sandıkları cisimler çoğu şey dünyamıza ait olan başka bir cisim. Fakat insanların uzaylılara karşı merakı bitmeyecek.

İnsanların UFO Sandığı şeyler.


UFO Sandığımız Şeyler

Uzaylı istilası tehlikesi var mı?

İnsanlar sürekli olarak gök yüzünde UFO gördüklerini iddia ediyor ediyor. Uzaylıları hala dünyaya ayak basmamış olsa da gök yüzünde garip cisimlerin görüldüğüne dair videolar haberler görüyoruz. Sözde uzay gemilerinin arkasında çok şey gizli. Örneğin roketler, dronelar veya helyum balonları.

Uzaylılar futbolu sever mi?

Gizemli bir uçan cisim, Rusya’daki 2018 FIFA Dünya Kupası sırasında heyecan yarattı. Bölge sakinleri, Kazan kentinin üzerinde gece gökyüzünde bir UFO gördüklerine inanıyordu. Ama uzaylılar gerçekten futbolla ilgileniyor muydu? tabi kide Hayır. Söz konusu cisim, uydu taşıyan bir Soyuz roketiydi.

Saatte 300 kilometre hızla yere çakılma

2004’te ABD medyasında bir UFO’nun Utah çölüne indiği haberleri yer aldı. Ama bu bir uzay gemisi değil, Genesis uzay kapsülünün kalıntılarıydı. Bu kapsülü NASA, güneşi araştırmak için uzaya göndermişti. Aslında nazik bir iniş planlanmıştı ancak Genesis saatte 300 kilometre hızla yere çarptı. Paraşüt açılmamıştı.

Yıldızlararası nesne tartışmaya yol açtı

Ekim 2017’de, güneş sisteminde aniden garip bir nesne ortaya çıktı oda ne bir UFO MU YOKSA: Tabiki de hayır. O Oumuamua. İlk kez Hawaii’de keşfedildiği için asteroide bu isim verildi. Hawaii dilinde “haberci“ anlamına geliyor. Bu arada uzmanlar bunun asteroitden daha büyük bir kuyruklu yıldız olduğuna inanıyor.

Radarda gizemli bir uçan nesne

Aralık 2017’de Pentagon’un yıllardır UFO’lar hakkında araştırma yaptığı haberleri şaşırttı. Bu açıklamaya göre, eski bir savaş pilotu olan David Fravor, gözlemlerini anlatmıştı. 2004’te Kaliforniya’da yaptığı tatbikat uçuşu sırasında UFO gördüğünü iddia etti. Uçuş radarına yansıyan nesneyi “bu dünyadan olmayan bir şey“ diye tarif etti.

UFO değil helyum balonu

Ayrıca Münih yakınlarındaki Neuaubing’in bir sakini de UFO gördüğüne inanıyordu. Bunu da “Yuvarlak, çörek gibiydi ve rüzgara karşı uçuyordu“ sözleriyle açıklamıştı. Nihayetinde uzaylılar Bavyera’yı ziyaret etmek istemiyordu. Uçan nesne, tabi kide sıfır rakamı şeklinde helyum dolu bir balondu.

Kaynak: UZAYLILAR

1 Milyon kişinin katılım sağlayacağı 51. Bölge baskını canlı olarak yayınlanacak. DETAYLAR İÇİ TIKLA


Sizin Tepkiniz Nedir?

O Ne La O Ne La
14
O Ne La
Ügün Ügün
16
Ügün
Sinirli Sinirli
6
Sinirli
Sevimli Sevimli
3
Sevimli
Geek Geek
34
Geek
LoL LoL
27
LoL
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
20
Aman Tanrım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı